Ви навіть не уявляєте, хто керує в «ЛДНР», — Геращенко


  • 16-11-2017, 17:20
  • АТО
  • 0
  • 85

Мінськ. У гуманітарній підгрупі закликала негайно розблокувати звільнення заручників, адже вже 14 довгих місяців немає жодного звільненого. Ми давно готові передати всіх, кого дозволяє українське законодавство, аби забрати підтверджених українців. Ми робили ці пропозиції ще кілька місяців тому, повторили і сьогодні в різних форматах, не лише в Мінську. Але ми не підемо на шантаж і не можемо відпустити на волю тих, хто жодним чином не підпадає під дію Мінських угод, наприклад, «беркутівців», яких підозрюють у вбивстві Героїв Недесної Сотні. Закликала координатора ОБСЄ відвідати суд, який зараз починається, поспілкуватися з родинами загиблих і їм, а нам в Мінську озвучити ці ініціативи ОРДЛО, які координатор «нейтрально» підтримує… Ми на це ніколи не погодимося!

Ви навіть не уявляєте, хто керує в «ЛДНР», — Геращенко

Жорстко підняла питання звільнення підлітків з Ясинуватої, трагічні долі яких вже потрапили в рапорт ООН щодо дітей і конфліктів. Хлопці утримуються бойовиками 15 місяців, попро обіцянку відпустити дітей додому.

Про «вагу» слова ОРДЛО яскраво свідчить і історія із заблокованим КПВВ «Золоте», яке вони у жовтні пообіцяли відкрити днями. Так ось, сьогодні висунуто чергову передумову-шантаж: мовляв, тільки після розведення важкої техніки в Станиці Луганській (яка щотижня обстрілюються). Звернулася до координатора з вимогою дати оцінку цьому новому шантажу, й черговим «передумовам». Й до чого тут Станиця Луганська до заблокованого КПВВ «Золоте»?

Заслухали інформацію координатора Тоні Фріша про його відвідання тюрем. Він, на жаль, так і не передав листи українським заручникам в окупованому Луганську, не зміг зустрітися з ними в форматі сам-на-сам, попри наші прохання не зустрівся з В. Овчаренком, до якого координатора просто не пустили, як і до Стаса Асєєва. Але, на щастя, поспілкувався з 9 іншими українськими заручниками в ОРЛО. А відповідь на моє запитання про росіянина-потіряшку Агєєва, якого він не захотів провідати в Старобільському СІЗО, залишу без коментарів… На думку Фріша, таке відвідання було б «політичним, а не гуманітарним». Звичайно, ідеально «нейтрально» «не бачити» росіян на Донбасі і «не знати» про їх там присутність.

Саме тому вимагаю на групі не забувати про її тристоронній формат: Україна-РФ-ОБСЄ. Це важко дається.

Р. S. Робимо все для звільнення заручників. Якнайшвидшого звільнення підтверджених сторонами осіб.

РР. SS. Мені щиро шкода людей на окупованих територіях, ви навіть не уявляєте, хто ними зараз керує… Якого штибу персонажі, з якими «моральними якостями», «освітою» і повною відсутністю елементарного виховання. Але про це якось іншим разом.

Ірина Геращенко


Загрузка...

Загрузка...

ДРУГИЕ НОВОСТИ
Загрузка...
ВЫЗОВ КОДА

Какие украинские вузы учат лучше: раскрыты все секреты
Какие украинские вузы учат лучше: раскрыты все секреты
Украинские абитуриенты традиционно выбирают «статусные» факультеты — юридический и экономический Но будущие студенты и их Читать далее
Медреформа все ближе: чего теперь ожидать украинцам от врачей
Медреформа все ближе: чего теперь ожидать украинцам от врачей
С 1 апреля в Украине начнется самое главное нововведение медицинской реформы, когда всем украинцам нужно будет заключить с врачом Читать далее
Все новости
Путин и Маск — кто победит в состязании
Путин и Маск — кто победит в состязании
Путин объявил — Россия (внезапно) летит на Луну и Марс!... Читать далее
Все новости
Ещё новости